KONST / Ramar / Ram 6754712
*
nr 675 4712
Ram
förgylld, med tryck efter Carl Scherres, 61x102
Utrop:
100 kr
Såld:
150 kr
Sista tid för bud online:
måndag 10 januari 2011
kl 17:48:59
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
10/1 16:59:38
1
100 kr
10/1 17:15:24
2
Vinnande bud
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
*
Ram
nr 675 4712
Ram
förgylld, med tryck efter Carl Scherres, 61x102
| Utrop: | 100 kr |
|---|---|
| Såld: | 150 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 10 januari 2011 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 10/1 16:59:38 | 1 | 100 kr |
| 10/1 17:15:24 | 2 | Vinnande bud |
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.



